Torrano Põrandavalgusti, Travertiin
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
515,00 €
Special Price
412,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Torrano põrandavalgusti jalg on kaunist tugevast travertiinist ja kael on harjatud messingvärvi metallist, lisaks on valgest opaalklaasist klaaskera. Torrano sobib seisma diivani kõrvale või nurka, kuhu soovid veidi rohkem valgust saada. Valgustil on 200 cm pikkune läbipaistev juhe ja klaasgloobusel asuv tõmbelüliti.
Disain: Patrick Hall
| Hind | 515,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 500502 |
| Värvus | Beež |
| Materjal | Travertiin |
| Max. Võimsus | 60W |
| Sokkel | E27 |
| Suurus | Laius: 30 cm Sügavus: 30 cm Kõrgus: 145 cm |
| Juhtme Andmed | 200 cm pikkune läbipaistev juhe |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Iris Seinavalgusti, RoosaTavahind 199,00 € Special Price 159,20 € -
Iris Seinavalgusti, RohelineTavahind 199,00 € Special Price 159,20 € -
Iris Seinavalgusti, SinineTavahind 199,00 € Special Price 159,20 € -
Milo 16 Lauavalgusti, ValgeTavahind 120,00 € Special Price 96,00 € -
Iris Seinavalgusti, KreemjasTavahind 199,00 € Special Price 159,20 €