Tingimused ja privaatsus

1. ÜLDTINGIMUSED

  1. Müügitingimused kehtivad Snug.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Snug Sisustus OÜ (edaspidi Snug.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  2. Snug.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad snug.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
  3. Veebipood Snug.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.snug.ee
  4. Tootekirjelduste ja tekstide kopeerimine ning avaldamine ilma Snug Sisustus OÜ kirjaliku loata on keelatud. 

2. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

  1. Snug.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
  2. Snug.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Snug Sisustus OÜ arvelduskontole.
  3. Snug.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja nõustub nendega.

3. HINNAD

  1. Kõik Snug.ee veebipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
  2. Ostudel, mille kogusumma jääb alla 99 euro või pakiautomaati ei mahu lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.
  3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Kliendi ja Snug.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
  4. Veebipood Snug.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.snug.ee
  5. Veebipood Snug.ee jätab endale õiguse tühistada müügilepingu, kui tellitud kauba hind on inimliku või tehnilise eksimuse tõttu toote tegelikust hinnast ebamõistlikult soodsam. 

4. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

  1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  2. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.
  3.  Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada külalisena või püsikliendina.
  4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage "Esita tellimus". 
  5. Müügileping jõustub pärast Kliendi tehtud makse laekumist Snug.ee pangakontole.
  6. Seejärel saadame Kliendile tellimuses sisetatud e-posti aadressile ostu kinnituse.
  7. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
  8. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel.

5. KOHALETOIMETAMINE

  1. Kõiki meie e-poes müüdavaid tooted tarnime igasse paika üle Eesti
  2. Meie Tallinna laos asuvate toodete tarneajaks on 1-3 tööpäeva.
  3. Tellitava kauba tarneaeg on keskmiselt 1-8 nädalat. Täpne tarneinfo on välja toodud iga toote juures eraldi.
  4. Kui tellimuses on erinevate tarneaegadega tooted, siis saadame kogu tellimuse välja peale viimase toote saabumist. Kui Kliendil on soov tellimus mitmes osas kätte saada, siis palume meid sellest teavitada kirjutades aadressile hello@snug.ee
  5. Maksimaalne tarneaeg võib ulatuda kuni 8 kuuni.
  6. Kui meist sõltumatutel põhjustel peaks algne lubatud tarneaeg pikenema, siis teavitame sellest koheselt. 
  7. Kauba saatmiseks kasutame Itella Smartpost pakiautomaate, Itella Smartkullerit ja DPD kullerteenust. 
  8. Peale müügilepingu jõustumist komplekteerib Snug.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile. 
  9. Snug.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Snug.ee pangakontole.
  10. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Snug.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.
  11. Veebipood Snug.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Snug.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. TAGASTAMISÕIGUS

  1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on Kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
  2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
  3. Kauba tagastamiskulud (Smartposti pakiautomaadi puhul 3,9€) kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või defektne kaup.
  4. Tagastamiseks palume vabas vormis saata meile kiri aadressile hello@snug.ee ja kirjutada meile oma nimi ja kaup, mida tagastada soovite või kasutada meie tagastamisvormi ning seejärel anname Teile tagastamisjuhised. 
  5. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ja tellimuse numbrit ning defektse toote puhul ka fotot toote veast. Seejärel anname täpsed juhised kauba tagastamiseks. 
  6. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba algsed kättetoimetamis kulud.
  7. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

  8. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

    

  9. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

    

  10. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

    

  11. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

7. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

  1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
  2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Snug.ee-d probleemist e-posti aadressil hello@snug.ee ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale defekti avastamist.
  3. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

   Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

  4. Snug.ee ei vastuta:
   • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
   • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
   • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral

8. VÄÄRAMATUD JÕUD

  1. Veebipood Snug.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Snug.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. PRIVAATSUSTINGIMUSED

  1. Snug.ee e-poe isikuandmete vastutav töötleja on Snug Sisustus OÜ, registrikood 14146919, aadress Peterburi tee 90g, 11415 Tallinn, Harjumaa, telefon  +372 5395 5555 ja e-post hello@snug.ee 
  2. Snug.ee e-pood kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks.

  3. Snug.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

  4. Snug.ee saadab uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid või teavitades meid meili teel hello@snug.ee

  5. Snug.ee edastab isikuandmed volitatud töötlejatele:

   • Acty
   • Itella
   • DPD
   • Swedbank
   • SEB
   • LHV
   • Maksekeskus

   Küpsiste kasutamine

   Parema ostukogemuse tagamiseks kasutab snug.ee veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.

   Küpsistest keeldumine

   Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Eri üüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised. Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kasutajale kättesaadavad olla.

   Mis on küpsis ehk cookie?

   Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse kasutaja veebilehitseja failikataloogi. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavaid toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

   10. MUUD TINGIMUSED
  1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ametisse (https://commission.europa.eu/live-work-travel-eu/consumer-rights-and-complaints/resolve-your-consumer-complaint_et; https://www.ttja.ee )või Kohtusse. Snug.ee-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse. 
Copyright © 2017-2024 Snug Sisustus OÜ. Kõik õigused kaitstud.