Iris Seinavalgusti, Sinine
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
199,00 €
Special Price
159,20 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Iris on dekoratiivne seinavalgusti, mis ühendab funktsionaalsuse stiiliga. Harjatud messingist metallkonstruktsioon sobib kokku elegantse puuvillase lambivarjuga, millel on meeldivat valgust pakkuv rõngaskinnitus.
Irisel on 200 cm pikkune beež tekstiilist kaabel ja lüliti.
Soovi korral saab valgusti hõlpsasti fikseeritult paigaldada.
Disain: Erika Norén
| Hind | 199,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 634609 |
| Värvus | Sinine |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 24 cm Laius: 22 cm Kõrgus: 32 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Cobbler 25 Rippvalgusti, RohelineTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Plafoonvalgusti, LäbipaistevTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Rippvalgusti, HallTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Plafoonvalgusti, ValgeTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Plafoonvalgusti, HallTavahind 153,00 € Special Price 122,40 €