Torrano 15 Rippvalgusti, Valge
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
209,00 €
Special Price
167,20 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Torrano laevalgusti on luksuslik sisustusdetail, mis loob hubase ja sooja valguse sinu koju. Elegantne valgusti sobib ideaalselt söögilaua kohale, elutuppa kui ka mitmest valgustist koosnevasse rühma. Ümmargusele kuplile lisavad peensust marmor ja kuldsed detailid. Valmistatud opaalklaasist, valgest marmorist ja messingi viimistlusega metallist. Valgusti ühendub pistukusse ja juhtme küljes on lüliti. Laerosett ei kuulu komplekti.
Disain: Patrick Hall
| Hind | 209,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 540508 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Klaas |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 15 cm Kõrgus: 40 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 350 cm |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Juni 11 Rippvalgusti, ClearTavahind 130,00 € Special Price 104,00 € -
Cannes Lauavalgusti, BeežTavahind 200,00 € Special Price 140,00 € -
Juni 11 Rippvalgusti, ValgeTavahind 130,00 € Special Price 104,00 € -
Cannes Lauavalgusti, MustTavahind 200,00 € Special Price 160,00 € -
Jackson Plafoonvalgusti, AmberTavahind 229,00 € Special Price 183,20 €