Tutvustame Teile imekaunist uut Globen Lighting kollektsiooni, kus leidub nii uues kuues vanasid lemmikuid kui ka täiesti uue disainiga valgusteid, millega oma koju pimedal ajal soojust ja hubasust tuua.
Cannes Lauavalgusti, Pruun
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
200,00 €
Special Price
160,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
| Hind | 200,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 423406 |
| Värvus | Pruun |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 60W |
| Sokkel | E27 |
| Suurus | Diameeter: 30 cm Kõrgus: 40 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Alley Plafoonvalgusti IP44, Antiik MessingTavahind 185,00 € Special Price 148,00 € -
Astrid Seinavalgusti, KuldneTavahind 89,00 € Special Price 71,20 € -
Alley Seinavalgusti IP44, Antiik MessingTavahind 185,00 € Special Price 148,00 € -
Astrid Lauavalgusti, KuldneTavahind 60,00 € Special Price 48,00 € -
Kyoto 60 Rippvalgusti, ValgeTavahind 219,00 € Special Price 175,20 €