Reflect Rippvalgusti, Must
Hübsch on Taani sisustusbränd, mille peamisteks märksõnadeks on õnnelikkus ja rahulolu. Nende tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja eriline disain, kus suurima tähelepanu saavad väikesed detailid. Valikust leiab minimalistliku joonega mööblit, valgusteid ja sisustusaksessuaare.
Tavahind
85,00 €
Special Price
59,50 €
Saadavus:
Laos
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Väike kuid hästi valgustav Reflect laevalgusti sobib iga interjööriga koju. Rippvalgusti kaunistab nii kööki, esikut, magamistuba kui ka elutuba. Valgusti on valmistatud suitsusest klaasist ja matt musta viimistlusega metallist. Kasuta üksikuna või kombineeri teiste valgustitega.
Pirn ei kuulu komplekti.
| Hind | 85,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 991112 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Klaas |
| Max. Võimsus | 15W |
| Sokkel | E27 |
| Suurus | Diameeter: 20 cm Kõrgus: 27 cm |
| Juhtme Andmed | 250 cm musta värvi juhe |
| Kaubamärk | Hübsch |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Sulle võivad ka need meeldida…
Veel kaubamärgilt Hübsch
-
Sen Lauavalgusti, MustTavahind 159,00 € Special Price 111,30 € -
Studio Seinavalgusti, MustTavahind 139,00 € Special Price 111,20 € -
Tap Seinavalgusti, MustTavahind 130,00 € Special Price 91,00 € -
Shape Lauavalgusti, RohelineTavahind 169,00 € Special Price 135,20 € -
Tap Seinavalgusti, MessingTavahind 130,00 € Special Price 104,00 €