Shape Lauavalgusti, Roheline
Hübsch on Taani sisustusbränd, mille peamisteks märksõnadeks on õnnelikkus ja rahulolu. Nende tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja eriline disain, kus suurima tähelepanu saavad väikesed detailid. Valikust leiab minimalistliku joonega mööblit, valgusteid ja sisustusaksessuaare.
Tavahind
169,00 €
Special Price
135,20 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Shape lauavalgusti puhtad jooned ja matt rohekas värvus muudavad selle valgusti vastupandamatuks. Koonusekujuline lambivari loob sooja loomuliku valguse töölauale, magamistoas öökapil või elutoas kummutil. Valmistatud on metallist ja viimistletud matt rohelise värviga. Lüliti asub juhtme küljes.
Pirn ei kuulu komplekti.
| Hind | 169,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 991205 |
| Värvus | Roheline |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 15W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 30 cm Kõrgus: 38 cm |
| Juhtme Andmed | 200 cm musta värvi juhe |
| Dimmerdatav | Ei |
| Kaubamärk | Hübsch |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Hübsch
-
Kumu Lauavalgusti, ValgeTavahind 189,00 € Special Price 151,20 € -
Herringbone Öökapp, TammTavahind 449,00 € Special Price 359,20 € -
Herringbone Riidekapp, TammTavahind 1 899,00 € Special Price 1 519,20 €