Orbit Lauavalgusti, Must
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
220,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
| Hind | 220,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 220811 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 25W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 30 cm Sügavus: 18 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting