Gino 20 Lauavalgusti, Pruun
Gino on kõrgem laualamp, mis ühendab aegumatu materjali ja kaasaegse funktsionaalsuse. Massiivne kivist alus loob pilkupüüdva kontrasti linasest kangast lambivarju ja ehtsast messingust detailidega. Tänu integreeritud puudutuslülitile saab lampi mugavalt sisse ja välja lülitada otse aluse pealt.
• Massiivne kivist alus – looduslik materjal, millel iga lamp on ainulaadse marmorimustriga
• Puudutuslüliti messingviimistlusega – elegantne ja mugav kasutus
• Linasest kangast lambivari – lisab loomulikku soojust ja pehmust
• Ehtsast messingust detailid – kvaliteetne ja vastupidav viimistlus
• Dimmeriga ühilduv – reguleeritava valgusega vastavalt meeleolule
• Valgusallikas ei kuulu komplekti – E27 sokkel (max 60W või LED)
| Hind | 315,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 522206 |
| Värvus | Pruun |
| Materjal | Kivi |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 20 cm Kõrgus: 56 cm |
| Juhtme Andmed | 200 cm pikkune beež tekstiilist kaabel |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
-
Iris 20 Lambivari, Buklee/PruunTavahind 43,00 € Special Price 34,40 € -
Noel 5 Advendiküünal, ValgeTavahind 165,00 € Special Price 132,00 € -
Iris 20 Lambivari, Buklee/PunaneTavahind 43,00 € Special Price 34,40 € -
Iris 20 Lambivari, Buklee/RohelineTavahind 43,00 € Special Price 34,40 € -
Iris 20 Lambivari, Buklee/ValgeTavahind 43,00 € Special Price 34,40 €