Doppio Seinavalgusti, Must
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
130,00 €
Special Price
104,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Doppio on mitmekülgne seinavalgusti, mis valgustab teie kodu oma kahe valguspunktiga.
Valgusti on valmistatud klaasist ja metallist ning sellel on 200 cm pikkune valge tekstiilkaabel koos europistikuga. Soovi korral saab valgusti hõlpsasti kasutada fikseeritud paigaldamiseks.
Valgusti on valmistatud klaasist ja metallist ning sellel on 200 cm pikkune valge tekstiilkaabel koos europistikuga. Soovi korral saab valgusti hõlpsasti kasutada fikseeritud paigaldamiseks.
- 1x GU10 max. 5W x G9 max. 4W
Disain: Patrick Hall
| Hind | 130,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 434311 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 5W |
| Sokkel | GU10 |
| Suurus | Diameeter: 13 cm Laius: 10 cm Kõrgus: 24,5 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Iris 20 Lauavalgusti, ValgeTavahind 219,00 € Special Price 175,20 € -
Castello 24 Lauavalgusti, PruunTavahind 338,00 € Special Price 270,40 € -
Iris 20 Lauavalgusti, RoosaTavahind 219,00 € Special Price 175,20 € -
Iris 20 Lauavalgusti, KreemjasTavahind 219,00 € Special Price 175,20 € -
Castello 24 Lauavalgusti, HelerohelineTavahind 338,00 € Special Price 270,40 €