Castello 24 Lauavalgusti, Pruun
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
338,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Castello on elegantne lauavalgusti, mis ühendab kivist aluse jõulisuse ning kangast lambivarju pehmuse. See on täiuslik valik neile, kes hindavad käsitöö ilu, looduslikke materjale ja ajatut sisekujundust. Iga lamp on ainulaadne tänu marmormustri variatsioonidele, mis teeb sellest erilise sisustuselemendi sinu koju.
• Massiivne kivist alus – tagab stabiilsuse ja toob looduslähedust ruumi
• Kangast lambivari – loob pehme, hubase valguse
• Ehtsast messingist detailid – luksuslik ja vastupidav viimistlus
• Reguleeritav lambivarju kinnitus – võimaldab lambivarju täpselt sirgeks sättida
• 200 cm pikkune tekstiilkaabel lüliti ja pistikuga – lihtne paigaldus ja kasutusmugavus
• Sobib dimmeriga kasutamiseks (dimmer ei kuulu komplekti)
• Valgusallikas ei kuulu komplekti
• Looduslik materjal – iga lamp on tänu marmormustri varieeruvusele unikaalne
Castello on ideaalne lisand nii elutuppa, magamistuppa kui ka töötuppa – kohtadesse, kus valgus kohtub disainiga.
Disain: GL Design Studio
| Hind | 338,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 512206 |
| Värvus | Pruun |
| Materjal | Kivi |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 24 cm Laius: 24 cm Kõrgus: 28 cm |
| Juhtme Andmed | 200 cm pikkune beež tekstiiljuhe koos lülitiga |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting