Torrano Lauavalgusti, Travertiin
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
335,00 €
Special Price
268,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Torrano lauavalgusti on luksuslik sisustusdetail, mis loob hubase ja sooja valguse sinu koju. Elegantne valgusti sobib ideaalselt aknalauale, elutuppa ja magamistuppa öölambiks. Valgusti on valmistatud matt valget värvi klaasist, tugevast travertiinist ning metallist detailid värvilises harjatud messingis. Lüliti asub läbipaistva juhtme küljes.
Disain: Patrick Hall
| Hind | 335,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 520502 |
| Värvus | Beež |
| Materjal | Travertiin |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Laius: 20 cm Sügavus: 20 cm Kõrgus: 53 cm |
| Juhtme Andmed | 200 cm pikkune läbipaistev juhe |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Buddy IP44 Juhtmevaba Lauavalgusti, RohelineTavahind 165,00 € Special Price 132,00 € -
Buddy IP44 Juhtmevaba Lauavalgusti, SinineTavahind 165,00 € Special Price 132,00 € -
Buddy IP44 Juhtmevaba Lauavalgusti, RoosaTavahind 165,00 € Special Price 132,00 € -
Cannes Juhtmevaba Lauavalgusti, ValgeTavahind 158,00 € Special Price 126,40 € -
Buddy IP44 Juhtmevaba Lauavalgusti, MustTavahind 165,00 € Special Price 132,00 €