Torrano 30 Rippvalgusti, Roheline
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
329,00 €
Special Price
263,20 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Torrano laevalgusti on luksuslik sisustusdetail, mis loob hubase ja sooja valguse sinu koju. Elegantne valgusti sobib ideaalselt söögilaua kohale, elutuppa kui ka mitmest valgustist koosnevasse rühma. Ümmargusele kuplile lisavad peensust marmor ja kuldsed detailid. Valmistatud opaalklaasist, rohelisest marmorist ja messingi viimistlusega metallist.
Disain: Patrick Hall
| Hind | 329,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 550503 |
| Värvus | Roheline |
| Materjal | Klaas |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 30 cm Kõrgus: 60 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 120 cm |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Torrano Põrandavalgusti, HallTavahind 515,00 € Special Price 412,00 € -
Balloon Seinavalgusti, ValgeTavahind 145,00 € Special Price 116,00 € -
Torrano Lauavalgusti, HallTavahind 335,00 € Special Price 268,00 € -
Balloon Seinavalgusti, RoosaTavahind 145,00 € Special Price 116,00 € -
Balloon Seinavalgusti, HallTavahind 139,00 € Special Price 111,20 €