Balloon Seinavalgusti, Valge
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
145,00 €
Special Price
116,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Armas õhupallikujuline seinavalgusti sobib ideaalselt lastetuppa meeleolu looma. Seinavalgusti on kaunis nii eraldiseisvalt, kuid mõjub väga efektselt ka mitut sama sarja erinevat tooni valgustite koos kasutamisel. Valgusti on valmistatud valge viimistlusega vineerist ning raami siseküljele on integreeritud 6W LED valgusriba. Saadaval mitmes erinevas värvitoonis.
Disain: Patrick Hall
| Hind | 145,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 131208 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Puit |
| Max. Võimsus | 6W |
| Sokkel | LED |
| Suurus | Laius: 25 cm Kõrgus: 35 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm, must |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Sulle võivad ka need meeldida…
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Cannes Juhtmevaba Lauavalgusti, RoosaTavahind 158,00 € Special Price 126,40 € -
Iris 45 Lauavalgusti, PruunTavahind 338,00 € Special Price 270,40 € -
Cobbler 75 Seinavalgusti, RohelineTavahind 210,00 € Special Price 168,00 € -
Cobbler 150 Seinavalgusti, RohelineTavahind 263,00 € Special Price 210,40 €