Orbit Seinavalgusti, Must
Orbit seinavalgusti on valmistatud vastupidavast metallist ning selle nutikas disain peidab valgusallika kahe varju vahele, luues ruumi hajutatud ja hubase valguse. Minimalistlik vorm ja funktsionaalsus teevad sellest lambi, mis sobib ideaalselt modernsesse linnakorterisse.
• Metallist konstruktsioon – vastupidav ja stiilne
• Pehme ja hajutatud valgus – valgusallikas peidetud varjude vahele
• Paindlik paigaldus – võimalik kasutada pistikuga seinal või teha fikseeritud ühendus
• 200 cm pikkune kaabel – lüliti ja pistikuga
• Ühildub dimmeriga – reguleeri valguse tugevust vastavalt vajadusele
• Valgusallikas ei kuulu komplekti
| Hind | 190,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 230811 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 30 Sügavus: 18 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
-
Sigrid 22 Lambivari, BeežTavahind 49,00 € Special Price 39,20 € -
Cannes Juhtmevaba Lauavalgusti, RohelineTavahind 158,00 € Special Price 126,40 € -
Cannes Juhtmevaba Lauavalgusti, BeežTavahind 158,00 € Special Price 126,40 € -
Sigrid 16 Lambivari, KollaneTavahind 35,00 € Special Price 28,00 € -
Laadija Buddy ja Cannes'i kaasaskantavatele valgustitele, MustTavahind 15,00 € Special Price 12,00 €