Knot Dekoratiivpadi, Kreemikas

121,25 €
Saadavus: Tellitav
Tarneaeg: 2-4 nädalat

Knot padjasari sai alguse, kui disainer Ragnheiður Ösp Sigurðardóttir meisterdas Islandil enda stuudios heegeldatud torudest karukujusid. Just karukujusid valmistades proovis disainer torusid omavahel sõlme siduda ning idee suurest ja pehmest sõlmest tundus disaineri jaoks põnev. Knot sarja dekoratiivpadi ja istmepadi näevad välja justkui skulptuurid, millel on oma funktsioon, pakkudes lisaks silmailule ka mugavat toetuspinda. Disainer usub, et disain peaks olema mänguline, mugav, kvaliteetselt valmistatud ning miski, mis paneb Sind naeratama ning just seda kõike Knot padjasari kahtlemata ka pakub.

Knot padjasarjas on saadaval nii dekoratiivpadjad kui ka suuremad istumispadjad. Knot padjasari on saadaval laias valikus erinevates värvitoonides.

Disain: Ragnheiður Ösp Sigurðardóttir

 

Design House Stockholm logo

Design House Stockholm on Rootsi disainimaja, kus koostöös tuntud ja vähemtuntud andekate disaineritega valmivad täiesti ainulaadsed ja karakteriga esemed. Kuigi kõik DHS disainerid ei ole sugugi skandinaavlased, siis brändi disainikeel ja esteetika on alati Skandinaaviale omaselt minimalistlik ja ajatu.

Andmed
Hind 121,25 €
Värvus Beež
Materjal Tekstiil
Kaubamärk Design House Stockholm
Suurus Laius: 30 cm Pikkus: 30 cm Kõrgus: 15 cm
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Knot Dekoratiivpadi, Kreemikas

Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.

Copyright © 2017-2022 Snug Sisustus OÜ. Kõik õigused kaitstud.