Juni 11 Rippvalgusti, Valge
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
130,00 €
Special Price
104,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Ajatu disainiga Juni sarja valgustid meenutavad klassikuid ning samas mõjuvad alati värskelt. Elegantne valgusti sobib kaunistama nii kööki, esikut, magamistuba kui ka elutuba. Kasuta valgustit üksikuna või kombineeri teistega. Rippvalgusti on valmistatud lõikemustriga mattklaasist, millele lisab efekti juurde antiikmessingu tooni detailid.
Pirn ei kuulu komplekti.
Disain: GL Design Studio
| Hind | 130,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 640108 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Klaas |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 11 cm Kõrgus: 18 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 350 cm, must |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Sulle võivad ka need meeldida…
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Mammut 20 Lauavalgusti, HallTavahind 239,00 € Special Price 191,20 € -
Cobbler 75 Seinavalgusti, SmokeTavahind 219,00 € Special Price 175,20 € -
Cobbler 150 Seinavalgusti, ClearTavahind 275,00 € Special Price 220,00 € -
Cobbler 150 Seinavalgusti, SmokeTavahind 275,00 € Special Price 220,00 € -
Cobbler 75 Seinavalgusti, ClearTavahind 219,00 € Special Price 175,20 €