Hubble Read Juhtmevaba Lauavalgusti, Must
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
265,00 €
Special Price
212,00 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Kui Hubble Read on kas laual või diivani kõrval, saate oma nutitelefoni või tahvelarvutit hõlpsalt laadida, kuna sellel on nii integreeritud USB C-port põhjas kui ka juhtmevaba QI laadimine, mis võimaldab laadida otse alusel lamades. Hubble Read on elegantne kaasaegne lauavalgusti, millel on ribiline ja kallutatav lambivari ning varras, mis võimaldab suunata valguse soovitud asendisse.
Valgusti on valmistatud matist lakitud metallist, kontrastsete metallide detailidega. Varjul on puutelüliti. Valgustil on 200 cm pikkune europistikuga tekstiilkaabel. Aluse tagaküljel olevat USB C-porti on testitud Apple'i seadmetega ja see ühildub kuni iPhone 15 ja iPad 10 versioonidega.
Valgusti on valmistatud matist lakitud metallist, kontrastsete metallide detailidega. Varjul on puutelüliti. Valgustil on 200 cm pikkune europistikuga tekstiilkaabel. Aluse tagaküljel olevat USB C-porti on testitud Apple'i seadmetega ja see ühildub kuni iPhone 15 ja iPad 10 versioonidega.
Disain: Patrick Hall
| Hind | 265,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 423111 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 15W |
| Sokkel | GU10 |
| Suurus | Diameeter: 18 cm Laius: 60 cm Kõrgus: 63,5 cm |
| Juhtme Andmed | 200 cm pikkune europistikuga tekstiilkaabel |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Iris 35 Lauavalgusti, Must/ValgeTavahind 265,00 € Special Price 212,00 € -
Mela 60 Paberist LambivariTavahind 65,00 € Special Price 52,00 € -
Castello 24 Lauavalgusti, Roheline/BeežTavahind 338,00 € Special Price 270,40 € -
Cannes Juhtmevaba Lauavalgusti, KollaneTavahind 158,00 € Special Price 126,40 € -
Castello 24 Lauavalgusti, Roosa/BeežTavahind 338,00 € Special Price 270,40 €