Hubble Clip Seinavalgusti, Must
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
88,00 €
Special Price
70,40 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Modernse disainiga Hubble valgusti sarjal olevad vertikaalsed jooned lisavad elegantsust, mis annab kui voolujõu edasi valgusallikasse. Klambriga kinnituvat valgustit saab paigaldada just sinna, kuhu kõige rohkem valgust vajad. Valgusti kuplit on võimalik vastavalt vajadusele suunata nii paremale vasakule kui ka ülesse alla. Valmistatud matt musta viimistlusega metallist ja efekti lisavad messingist detailid. Lüliti asub läbipaistva juhtme küljes.
Pirn ei kuulu komplekti.
| Hind | 88,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 433211 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 28W |
| Sokkel | GU10 |
| Suurus | Laius: 6 cm Kõrgus: 12 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm, läbipaistev |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Sulle võivad ka need meeldida…
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Ripley Lauavalgusti, SinineTavahind 95,00 € Special Price 76,00 € -
Ripley Lauavalgusti, MustTavahind 95,00 € Special Price 76,00 € -
Ripley Põrandavalgusti, BeežTavahind 265,00 € Special Price 212,00 € -
Ripley Põrandavalgusti, MustTavahind 270,00 € Special Price 216,00 € -
Ripley Põrandavalgusti, SinineTavahind 270,00 € Special Price 216,00 €