Hubble 22 Rippvalgusti, Must
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
88,00 €
Special Price
70,40 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Modernse disainiga Hubble rippvalgusti sobib üksikuna kuid ka suuremas rühmas köögisaare, baari- või söögilaua kohale. Valgustil olevad vertikaalsed jooned lisavad elegantsust, mis annab kui voolujõu edasi valgusallikasse. Valgusti on valmistatud mattmusta viimistlusega metallist ja lambipirn ei kuulu komplekti. Valgustil on musta värvi tekstiiljuhe, mille küljes asub lüliti ja pistik. Saadaval on ka sama sarja lae-, seina- ja lauavalgusteid kuldset ning beeži värvi.
| Hind | 88,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 443311 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E14 |
| Suurus | Diameeter: 5,5 cm Kõrgus: 22 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 350 cm |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Sulle võivad ka need meeldida…
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Hubble Read Juhtmevaba Lauavalgusti, MessingTavahind 265,00 € Special Price 212,00 € -
Ripley Rippvalgusti, MustTavahind 199,00 € Special Price 159,20 € -
Hubble Read Juhtmevaba Lauavalgusti, MustTavahind 265,00 € Special Price 212,00 € -
Hubble Read Põrandavalgusti, MustTavahind 242,00 € Special Price 193,60 € -
Ripley Rippvalgusti, BeežTavahind 199,00 € Special Price 159,20 €