Hubble 2 Seinavalgusti, Valge
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
164,00 €
Special Price
131,20 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Modernse disainiga Hubble valgusti sarjal olevad vertikaalsed jooned lisavad elegantsust, mis annab kui voolujõu edasi valgusallikasse. Seinavalgusti kupleid on võimalik vastavalt vajadusele suunata nii paremale vasakule kui ka ülesse alla. Valmistatud matt valge viimistlusega metallist ja efekti lisavad kroomitud detailid. Lülitid asuvad plafooni peal. Vaata ka teisi sama sarja valgusteid.
Pirnid ei kuulu komplekti.
Disain: Patrick Hall
| Hind | 164,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 483208 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 28W |
| Sokkel | GU10 |
| Suurus | Laius: 35 cm Kõrgus: 13 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 200 cm, valge |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Sulle võivad ka need meeldida…
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Cobbler 25 Rippvalgusti, RohelineTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Plafoonvalgusti, HallTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Rippvalgusti, HallTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Plafoonvalgusti, ValgeTavahind 153,00 € Special Price 122,40 € -
Cobbler 25 Plafoonvalgusti, LäbipaistevTavahind 153,00 € Special Price 122,40 €