Cobbler 25 Rippvalgusti, Valge
Globen Lighting on Rootsi päritolu valgustitootja, kelle valikust leiab skandinaavialiku ja kaasaegse disainiga valgusteid igasse ruumi. Brändi kontseptsioon põhineb põneval ja loomingulisel disainikeelel, kus ollakse kindlal veendumusel, et valgusti on interjööris keskne element, millel on võime muuta meie meeleseisundit ja luua heaolutunnet.
Tavahind
153,00 €
Special Price
122,40 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Cobbler on uus versioon klassikalisest kingsepavalgustist, mis sobib suurepäraselt mitmesse erinevasse interjööri. Moodsas maakodus või sajandivahetuse kodus, aga ka prantsuse bistroo interjööris. Valgustil on kaunis plisseeritud klaasist kuppel ja antiikse messingi viimistlusega metallist osad. Valgustil on 120 cm pikkune must tekstiilist kaabel ja mustast plastikust laetass. Saadaval mitmes erinevas värvitoonis.
| Hind | 153,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 641308 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Klaas |
| Max. Võimsus | 60W |
| Sokkel | E27 |
| Suurus | Diameeter: 25 cm Kõrgus: 13 cm |
| Juhtme Andmed | 120 cm musta värvi tekstiiljuhe |
| Kaubamärk | Globen Lighting |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Globen Lighting
-
Milo 16 Lauavalgusti, ValgeTavahind 120,00 € Special Price 96,00 € -
Milo 21 Lauavalgusti, ValgeTavahind 145,00 € Special Price 116,00 € -
Valerie 25 Lauavalgusti, LäbipaistevTavahind 209,00 € Special Price 167,20 € -
Lou Seinavalgusti, BeežTavahind 138,00 € Special Price 96,60 € -
Lou Seinavalgusti, MustTavahind 138,00 € Special Price 110,40 €