Lean on Me Lauavalgusti, Beež
Rootsist pärit By Rydéns on üle 50 aasta loonud valgusteid, mis ühendavad endas tippdisaini ja Skandinaavialiku lihtsuse. Nende motoks on “Passion for Light”. Kõik valgustid on disainitud Rootsis.
Tavahind
252,50 €
Special Price
214,63 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Avasta Lean on Me - moodne valgusti, mis ühendab endas stiili ja funktsionaalsuse.
41 cm kõrguse ja 33 cm läbimõõduga valgusti on ideaalne sisustusdetail Teie koju. Valgusti on valmistatud metallist, alusel on matt ja varjul läikiv viimistlus, mis loob kauni kontrasti.
41 cm kõrguse ja 33 cm läbimõõduga valgusti on ideaalne sisustusdetail Teie koju. Valgusti on valmistatud metallist, alusel on matt ja varjul läikiv viimistlus, mis loob kauni kontrasti.
| Hind | 252,50 € |
|---|---|
| Tootekood | 4024530-5504 |
| Värvus | Beež |
| Materjal | Metall |
| Max. Võimsus | 8W |
| Sokkel | E27 |
| Suurus | Diameeter: 33 cm Laius: 33 cm Kõrgus: 41 cm |
| Juhtme Andmed | 200 cm |
| IP tähis | IP20 |
| Kaubamärk | By Rydéns |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt By Rydéns
-
Monarque Plafoonvalgusti, MustTavahind 299,50 € Special Price 254,58 € -
Boyle 8 Rippvalgusti, MustTavahind 669,00 € Special Price 568,65 € -
Aira Rippvalgusti, MustTavahind 249,90 € Special Price 212,42 €