Gaia Rippvalgusti, Clear
Taanist pärit House Doctor usub, et igaüks väärib tervislikku kodu. Ta hoolitseb selle eest, et Sinu kodu oleks stiilne, inspireeriv & isikupärane. Toodete disainimisel pööratakse suurimat tähelepanu uusimatele sisustustrendidele, kõrgele kvaliteedile & luksuslikule välimusele. House Doctor on perefirma ja kõik nende tooted on disainitud Taanis.
Tavahind
209,00 €
Special Price
177,65 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 3-6 nädalat
House Doctori suur Gaia valgusti süstib teie koju mitteametlikku stiili. Käsitsi valmistatud rihveldatud klaasist vari lisab disainile puutetundlikkust, samas kui rauast pealisosa viimistleb valgusti tööstusliku hõnguga. Tänu läbipaistvale klaasile sulandub valgusti iga interjööri stiiliga ja heidab pehmet valgust olenemata sellest, kuhu selle asetate. Kui teie kodu sisekujundus vajab alahinnatud elegantsi, on Gaia valgusti see.
| Hind | 209,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 203971070 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Klaas |
| Max. Võimsus | 25W |
| Sokkel | E27 |
| Suurus | Kõrgus: 47,5 cm Diameeter: 34 cm |
| Juhtme Andmed | 300 cm musta värvi juhe |
| Kaubamärk | House Doctor |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt House Doctor
-
Must Söögilaua Tool 2tk, Off-WhiteTavahind 340,00 € Special Price 289,00 € -
Mono Konsoollaud, MustTavahind 810,00 € Special Price 688,50 € -
Montre S Seinakapp, AntiikpruunTavahind 350,00 € Special Price 297,50 € -
Montre L Seinakapp, AntiikpruunTavahind 409,00 € Special Price 347,65 €