Edith Rippvalgusti
Tavahind
202,00 €
Special Price
171,70 €
Saadavus:
Tellitav
Tarneaeg: 7-15 tööpäeva
Edith rippvalgusti on kolme mattvalge kupli ning musta metallraamiga iludus, mis toob Sinu koju pehmet ning hubast valgust, mõjudes tõeliselt klassikalise ja maitseka disainielemendina. Kuplite justkui laskuv paigutus tekitab visuaalset põnevust ja annab valgustile omapärase välimuse, mis lööb kogu ruumi särama.
| Hind | 202,00 € |
|---|---|
| Tootekood | K49618-3MU |
| Värvus | Must / Valge |
| Materjal | Metall / Klaas |
| Max. Võimsus | 25W |
| Sokkel | G9 |
| Suurus | Kõrgus: 30 cm Diameeter: 35 cm Max. kaugus laest: 130 cm |
| Juhtme Andmed | Must, 100 cm |
| Kaubamärk | Sessak |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Veel kaubamärgilt Sessak
-
Kylo Rippvalgusti, MustTavahind 206,90 € Special Price 175,87 € -
Charlize Rippvalgusti, MustTavahind 125,90 € Special Price 107,02 € -
Ayla Laevalgusti, ValgeTavahind 176,90 € Special Price 150,37 € -
Rocco Rippvalgusti, ValgeTavahind 23,90 € Special Price 20,32 € -
Rocco Rippvalgusti, HõbeTavahind 23,90 € Special Price 20,32 €