Bakora Lauavalgusti L
Taanist pärit House Doctor usub, et igaüks väärib tervislikku kodu. Ta hoolitseb selle eest, et Sinu kodu oleks stiilne, inspireeriv & isikupärane. Toodete disainimisel pööratakse suurimat tähelepanu uusimatele sisustustrendidele, kõrgele kvaliteedile & luksuslikule välimusele. House Doctor on perefirma ja kõik nende tooted on disainitud Taanis.
Tavahind
135,00 €
Special Price
94,50 €
Saadavus:
Laos
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Bakora metallist lauavalgusti on stiilne valik neile, kellele meeldib eksperimenteerida ja oma kodu ilmet tihti muuta - sobita valgustit erinevate lambivarjudega ning tekita tõeliselt omanäolisi ja värskeid kombinatsioone. Komplektis kaasas ka lambivari.
| Hind | 135,00 € |
|---|---|
| Tootekood | 211280031 |
| Värvus | Süsimust |
| Materjal | Raud |
| Max. Võimsus | 40W |
| Sokkel | E27 |
| Suurus | Kõrgus: 101 cm Lambi Diameeter: 17 cm Kupli Diameeter: 50 cm |
| Juhtme Andmed | Juhtme pikkus 300 cm |
| Kaubamärk | House Doctor |
Write Your Own Review
Kaitstud reCAPTCHA-ga. Google Privaatsuseeskirjad - Teenusetingimused.
Sulle võivad ka need meeldida…
Veel kaubamärgilt House Doctor
-
Hapur Käetugedega Tool, MustTavahind 310,00 € Special Price 263,50 € -
Hempi Vaip, Light Grey - 90x60 cmTavahind 45,00 € Special Price 31,50 € -
Hempi Vaip, Nature - 90x60 cmTavahind 45,00 € Special Price 31,50 € -
Hempi Vaip, Light Grey - 250x250 cmTavahind 499,00 € Special Price 349,30 €